HardCraft - Jedyny taki serwer Hardcore!

Forum serwera HardCraft


#1 2012-02-27 19:23:25

 Saiten

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 15
Punktów :   

MineShafter

Mam taki pomysł aby każdy miał mineshaftera dzieki temu kazdy bedzie mial skina i bedzie lepsza gra a zeby miec mineshaftera potrzebne jest konto na gmailu , na www.minecraft.net i na www.mineshafter.appspot.com
rejestrujemy sie na mineshafter [link powyżej] (to chyba bedziecie umieli jak nie to wytlumacze tylko napiszcie w komentarzu )
potem jak sie zarejestrujemy i sie zalogujemy klikamy na swoj nick i w settings jest tam Connected Username none (w mojm przypadku moze byc to tez email) i trzeba kliknac w change
tam piszemy nazwe i haslo z minecraft.net nastepnie
Robimy skina albo sciagamy (do robienia polecam www.minecraft.novaskin.me)
kopiujemy link do skina wchodzimy na mineshafter.appspot.com logujemy sie klikamy w nick jak tam klikniemy pojawi sie rubruczka i  kilkamy  settings
wklejamy link do skina w tabelke do skin url i klikamy set
Jak juz mamy skina to teraz trzeba pobrac wchodzimy w dowloand klikamy pierwszy niebieski napis czyli mineshafter for players gdy sciagniemy odpalamy i sie pokaza 2 kolejne pliki tam sie logujemy nazwą z minecraft.net i juz mamy skina (skina zobacza osoby ktore tez maja mineshaftera)
Jak sa jakies bledy ortograficzne to sry ale nie chce mi sie pisac dobrze bo od tego jest szkola :D


Jak cos to jeszcze jest tu poradnik nie moj ale go znalazlem http://www.youtube.com/watch?v=zFsgo-zGuzg
Polecam go ogladnoc bo ja chyba zle wytlumaczylem

Offline

 

#2 2012-02-27 19:31:18

 1GMac1

Włamywacz - Admin

Skąd: Czarnobyl
Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: MineShafter

Ja osobiście polecam www.minershoes.com - sam tam zrobiłem sobie skina


  TROLOLOLO  

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.talismanhot.pun.pl www.gamemetin2.pun.pl www.aranze.pun.pl www.pomocneforum.pun.pl www.spatchelm.pun.pl